W ramach akcji „Sprzątanie Świata” przedszkolaki wzięły udział w porządkowaniu terenu wokół przedszkola. Dzieci, wyposażone w rękawiczki i worki, z zapałem zbierały śmieci, ucząc się przy tym, jak ważne jest dbanie o środowisko. Wspólna praca pokazała im, że nawet najmłodsi mogą mieć wpływ na czystość i piękno swojego otoczenia. Była to cenna lekcja odpowiedzialności, współpracy i troski o naturę, a jednocześnie świetna zabawa na świeżym powietrzu. 🌍💚


















































































































































































































