Marzyciele

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dzieci z grupy Marzyciele miały bardzo pracowity początek roku. We wrzesniu dzieci wzieły udział w zajęciach z okazji dnia kropki oraz dnia przedszkolaka. Dzień przedszkolaka odbył się 20 wrzesnia. Dzieci dostały kartki pocztowe od dzieci z innych województw. Same też z okazji dnia przedszkolaka wysłały kartki z życzeniami do 9 placówek. Na koniec września chłopcy z okazju ich święta otrzymali ssssuper medale. We wrzesniu odbyły się zajęcia z dogoterapi oraz filharmonia. Codziennie na naszej grupie odbywały się zajęcia z języka angielskiego.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Przed świętami Wielkiej Nocy w grupie Marzyciele odbyły się warsztaty z rodzicami. Tego dnia rodzice wspólnie z dziećmi przygotowali wspaniałe ozdoby wielkanocne. Z wcześniej przygotowanych materiałów (materiały zostały przygotowane  przez dzieci) zostały przygotowane wielkanocne wianki składające się z kolorowych, papierowych jajek. Dzieci spędziły twórczo czas ze swoimi rodzicami i wykonały przepiękną pracę . Dziękujemy rodzicom za tak liczne uczestnictwo.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W dniach 25.03-29.03.2019 r w grupie Marzyciele odbył się projek naukowy pt. "Co to jest? Jak powstało? Eksperyment i doświadczenie nam to powie." Celem projektu było przeprowadzanie eksperymentów z dziećmi takich jak: wulkan, ciecz nienewtonowska, bańki mydlane. Dzieci poznały zasadę wybuchu wulkanu, łącznie substancji ze sobą, same też przygotowały roztwór do baniek mydlanych.

Contact Information

Address

11-400 Kętrzyn

ul.Wierzbowa 2

Telefon
+48 545 99 98
Email

intendent@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl

rodo 

Adresy email: Inspektora Ochrony Danych Osobowych

Miejski Żłobek Nr. 2 -- iod-zlobek2@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl    

Miejskie Przedszkole Integracyjne "Smerfowa Kraina 

      -- iod@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl